Template:NBWA Board of Directors
From Bywpedia
(Difference between revisions)
| Line 27: | Line 27: | ||
|<center>[[Psychotic]]</center> | |<center>[[Psychotic]]</center> | ||
|<center>[[EBW]]</center> | |<center>[[EBW]]</center> | ||
| - | |<center> | + | |<center>16%</center> |
|-style="background: #ffffff;" | |-style="background: #ffffff;" | ||
|- | |- | ||
|<center>[[N/A]]</center> | |<center>[[N/A]]</center> | ||
|<center>[[RSW]]</center> | |<center>[[RSW]]</center> | ||
| - | |<center> | + | |<center>16%</center> |
|-style="background: #ffffff;" | |-style="background: #ffffff;" | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Current revision as of 17:25, 19 November 2010
| Representative | Promotion | Voting Power |
|---|---|---|
